Get Adobe Flash player

Kontakt

an image
BEDNĚNÍ –ARTCO s.r.o.
Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Sklad:
Domašínská
517 01 Solnice
Tel: +420 491 512 660
Fax: +420 491 512 664

Kontaktní adresa:
P.O.Box 11
517 01 Solnice

Obchodní zastoupení

an image
an image

MALOPLOŠNÉ BEDNĚNÍ

maloplošné bednění

Maloplošné bednění systémy PORT a BEST jsou vhodné pro stavby menšího rozsahu (např. základové pasy rodinných domů, malé jímky).
Toto systémové bednění používá moduly od 100mm do 900mm šířky a 12000mm výšky. Výhodou tohoto bednění je nízká hmotnost a snadná manipulace i v těžko dostupném terénu.

VELKOPLOŠNÉ BEDNĚNÍ

velkoplošné bednění

Velkoplošné bednění VEBRA uspokojí potřeby malých, středních i velkých firem. Hlavní výhodou tohoto bednění je jeho pružnost, praktičnost a rychlost při montáži vzhledem k jeho rozměrům a nízké váze. Tímto odpadají další vícenáklady na jeřáb a manipulační techniku.
Moduly bednění jsou 3000mm vysoké a s šířemi od 50 do 1000mm. S těmito moduly lze stavět do výšky 9m.

Klepnutím na obrázek zobrazíte katalog v PDF.

STROPNÍ BEDNĚNÍ

stropní bednění

V naší nabídce systémů stropního bednění naleznete vhodná řešení pro každý požadavek stavby. Díky flexibilitě systémů lze bednění použít pro libovolné půdorysy, průvlaky a stropní výstupky. Umožňuje rychlé přizpůsobení stěnám a sloupům vzhledem k jednoduchému přesazování příčných a podélných nosníků.

Klepnutím na obrázek zobrazíte katalog v PDF.

STAVEBNÍ STOJKY FERMAR

stropní bednění

Stavební stojky Fermar mají široké využití ve stavebnictví. Nahrazují dnes již klasickou dřevěnou výztuž. Základní určení je pro podpírání konstrukcí stropů. Stavební stojky Fermar nabízíme v povrchové úpravě lak nebo pozink a v pracovním rozsahu od 0,55m do 6,05m.
LEŠENÍ EUROSTANDARD 548 HD

stropní bednění

Pojízdná lešení EUROSTANDARD 548 HD a RIDOTTO 529 HD jsou vyrobena z pevnostní tenkostěnné a překvapivě lehké elektrolyticky pozinkované oceli s vysokou pevností. Lešení je vybaveno bezpečnostními masivními šroubovými stabilizátory možnost vyrovnání terénu, pojezdovými koly s brzdou, nastavitelnými stabilizačními vzpěrami pracovní plochy a bezpečnostním zábradlím. Předností tohoto lešení je vysoká pevnost, nízká hmotnost, stabilita a dlouhá životnost. Veškeré technické parametry k lešení naleznete v ceníku.

Klepnutím na obrázek zobrazíte ceník v PDF.


LEŠENÍ RIDOTTO 529 HD

stropní bednění

Pojízdná lešení EUROSTANDARD 548 HD a RIDOTTO 529 HD jsou vyrobena z pevnostní tenkostěnné a překvapivě lehké elektrolyticky pozinkované oceli s vysokou pevností. Lešení je vybaveno bezpečnostními masivními šroubovými stabilizátory – možnost vyrovnání terénu, pojezdovými koly s brzdou, nastavitelnými stabilizačními vzpěrami pracovní plochy a bezpečnostním zábradlím.Předností tohoto lešení je vysoká pevnost, nízká hmotnost, stabilita a dlouhá životnost. Veškeré technické parametry k lešení naleznete v ceníku.

Klepnutím na obrázek zobrazíte ceník v PDF.